Бог створив людину по образу своєму. В чому подібність людини до Бога? Бог є творцем і людина прагне і здатна творити. Вона творить від початку свого існування. Народна творчість була, є і буде. Народна творчість —- це в основному ремесло, вид заняття, яке передається від діда-прадіда, ним може займатися як фахівець, так і аматор. Серед видів мистецтва є декоративне і прикладне мистецтво …

Декоративне-прикладне мистецтво сприяє естетичному вихованню дітей, розвиває їх уяву, індивідуальний смак, будить творчу активність. Декоративно-прикладне мистецтво – це особлива галузь художньої творчості, яка підпорядкована своїм законам розвитку, має свою особливу художньо-образну мову. Основна його мета – естетичне освоєння матеріального світу, художнє оформлення довкілля. Адже дитина щаслива в процесі творення своїми руками і розумом, коли вона бачить результати своєї праці.

Діти в процесі занять розвивають мислення, зорову пам’ять, творчу уяву, художні здібності. Засвоюють графічне і живописне уміння, навики, вчаться спостерігати, аналізувати предмети і явища навколишнього світу. Завдяки заняттям у гуртках у дітей змалечку розвиваються такі риси як фантазія, уважність, акуратність, просторове та аналітичне мислення, дрібна моторика рук і головне – любов до творіння!

Кiлькiсть переглядiв: 892

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.