Списки переможців у всіх Конкурсах на протязі I-семестру та року!

Список вихованців

КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва», призерів обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, виставок, фестивалів за І семестр 2021-2022 н.р.

№ п/п Хто приймав участь Назва гуртка, керівник Дата Назва фестивалю, конкурсу, змагання,виставки тощо Результат
1. Зразковий хореографічний колектив «Аура» керівники Мироненко А.М. Вакулко Т.М. червень 2021 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Гранд Прі
2. Зразковий хореографічний колектив «Аура» керівнии Мироненко А.М. Вакулко Т.М. червень 2021 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів», «Пурпурові витрила» Диплом І ступеня
3. Зразковий хореографічний колектив «Аура» керівники Мироненко А.М. Вакулко Т.М. червень 2021 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» «Весняний дощик» Диплом І ступеня
4. Зразковий хореографічний колектив «Аура» керівники Мироненко А.М. Вакулко Т.М. червень 2021 Всеукраїнський мистецький фестиваль«Квітуча.Вільна.Незалежна», «Весняний дощик» Диплом І місце
5. Зразковий хореографічний колектив «Аура» керівники Мироненко А.М. Вакулко Т.М. червень 2021 Всеукраїнський мистецький фестиваль«Квітуча.Вільна.Незалежна», «Весняний дощик» Диплом І місце
6. Зразковий хореографічний колектив «Аура» керівники Мироненко А.М. Вакулко Т.М. червень 2021 Всеукраїнський мистецький фестиваль«Квітуча.Вільна.Незалежна», «Зіркова країна» Диплом І місце
7. Зразковий хореографічний колектив «Аура» керівники Мироненко А.М. Вакулко Т.М. червень 2021 Всеукраїнський мистецький фестиваль«Квітуча.Вільна.Незалежна», «Лісова горлиця» Диплом І місце
8. Зразковий хореографічний колектив «Аура» керівники Мироненко А.М. Вакулко Т.М. червень 2021 Всеукраїнський мистецький фестиваль«Квітуча.Вільна.Незалежна», «Пурпурові вітрила» Диплом ІІ місце
9. Янковський Нікіта, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» керівник Олішевський В.В. жовтень 2021 Обласний конкурс-виставка учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, присвяченого Дню захисника України Диплом ІІ ступеня
10. Вишня Степан, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» керівник Олішевський В.В. жовтень 2021 Обласний конкурс-виставка учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, присвяченого Дню захисника України Диплом ІІ ступеня
11. Огороднікова Карина, вихованка гуртка «Творча майстерня» керівник Воїнська А. Ю. жовтень 2021 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом І ступеня
12. Воїнська Ксенія, вихованка гуртка «Перлинка» керівник Воїнська А. Ю. жовтень 2021 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом І ступеня
13. Кос Анастасія, вихованець керівник гуртка «Палітра» керівник Єфімова О.С. жовтень 2021 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом І ступеня
14. Городиська Вікторія, вихованка гуртка «Барви» керівник Єфімова О.С. жовтень 2021 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом І ступеня
15. Дмитерко Софія, вихованка гуртка «Барви» керівник Єфімова О.С. жовтень 2021 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом І ступеня
16. Лабадзе Аделіна, вихованка гуртка «Чарівний пензлик» керівник Єфімова О.С. жовтень 2021 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом І ступеня
17. Лабадзе Аделіна, вихованка гуртка «Барви» керівник Єфімова О.С. Грудень 2021 Всеукраїнський конкурс новорічних композицій «Альтернативна Ялинка» Диплом І ступеня
17. Волощук Дар’я, вихованка гуртка «Палітра» керівник Єфімова О.С. Грудень 2021 Всеукраїнський конкурс новорічних композицій «Альтернативна Ялинка» Диплом І ступеня
18. Івахненко Ілля, Вихованець гуртка «Кольорові фантазії» керівник Єфімова О.С. Грудень 2021 Всеукраїнський конкурс новорічних композицій «Альтернативна Ялинка» Диплом І ступеня
19. Маринко Максим Слободянюк Іван, вихованці гуртка «Захоплення» керівник Душин.В.В. Грудень 2021 Обласний фото-марафон «Стильна ялинка» Дипломи І ступеня
20. Маринко Світлана, вихованка гуртка «Захоплення» керівник Душин.В.В. Грудень 2021 Обласний фото-марафон «Стильна ялинка» Диплом ІІ ступеня
21. Носок Альбіна, вихованка гуртка «Творча майстерня» керівник Воїнська А. Ю. Грудень 2021 Обласний фото-марафон «Стильна ялинка» Диплом І ступеня
22. Радько Валерія, Звонарьова Злата, вихованки гуртка «Перлинка»; Джаноян Амелі, Брит Єлизавета, вихованки гуртка «Творча майстерня». керівник Воїнська А. Ю. Грудень 2021 Обласний фото-марафон «Стильна ялинка» Дипломи ІІ ступеня
23. Попова Поліна, вихованка гуртка «» керівник Єфімова О.С. Грудень 2021 Обласний фото-марафон «Стильна ялинка» Диплом І ступеня
24. Камінчук Марія Молода Ксенія Пальоний Костя Лабадзе Аделіна Луцик Богдан керівник Єфімова О.С. Грудень 2021 Обласний фото-марафон «Стильна ялинка» Дипломи ІІ ступеня
25. Бадяк Кіра, Вознюк Даша, Завацька Софія, Кулик Варвара, Мілейко Даша, Спирідонова Олександра, Філенко Аліна, Буйсарова Аліна, зразковий хореографічний колектив «Аура» керівники Вакулко Т.М. Мироненко А.М. Грудень 2021 Обласний фото-марафон «Стильна ялинка» Диплом І ступеня
26. Лелеко Евеліна, Новікова Даша, Онопрієнко Вероніка, зразковий хореографічний колектив «Аура» керівники Вакулко Т.М. Мироненко А.М. Грудень 2021 Обласний фото-марафон «Стильна ялинка» Дипломи ІІ ступеня

Список вихованців

КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва», призерів обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, виставок, фестивалів за І семестр 2020-2021 н.р.
№ п/п Хто приймав участь Назва гуртка, керівник Дата Назва фестивалю, конкурсу, змагання,виставки тощо Результат
1. Зразковий хореографічний колектив «Аура» керівник Мироненко А.М. червень 2020 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Гранд Прі
2. Зразковий хореографічний колектив «Аура» керівник Мироненко А.М. червень 2020 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Диплом І ступеня
3. Зразковий хореографічний колектив «Аура» керівник Мироненко А.М. червень 2020 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Диплом І ступеня
4. Зразковий хореографічний колектив «Аура» керівник Мироненко А.М. червень 2020 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Диплом І ступеня
5. Зразковий хореографічний колектив «Аура» керівник Мироненко А.М. червень 2020 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Диплом І ступеня
6. Лабадзе Аделіна, художня студія «Етюд» керівник Єфімова О.С. червень 2020 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Диплом І ступеня
7. Нєдєлку Юлія, художня студія «Етюд» керівник Єфімова О.С. червень 2020 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Диплом І ступеня
8. Видра Руслан Антонович, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» керівник Олішевський В.В. жовтень 2020 Обласний конкурс-виставка учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, присвяченого Дню захисника України Диплом І ступеня
9. Смирнов Данііл Геннадійович, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» керівник Олішевський В.В. жовтень 2020 Обласний конкурс-виставка учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, присвяченого Дню захисника України Диплом ІІ ступеня
10. Кобилянський Павло Володимирович, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» керівник Олішевський В.В. жовтень 2020 Обласний конкурс-виставка учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, присвяченого Дню захисника України Диплом ІІ ступеня
11. Вишня Степан Володимирович, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» керівник Олішевський В.В. жовтень 2020 Обласний конкурс-виставка учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, присвяченого Дню захисника України Диплом ІІІ ступеня
12. Блажовець Марія, вихованка гуртка «Творча майстерня» керівник Воїнська А. Ю. жовтень 2020 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом І ступеня
13. ГафуроваАрзу, вихованка гуртка «Подарунок» керівник Воїнська А. Ю. жовтень 2020 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом І ступеня
14. Іванців Олександр, вихованець керівник гуртка «Палітра» керівникЄфімова О. С. жовтень 2020 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом І ступеня
15. Городиська Вікторія, вихованка гуртка «Барви» керівникЄфімова О. С. жовтень 2020 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом І ступеня
16. Позич Максим, вихованець гуртка «Кольрові фантазії» керівникЄфімова О. С. жовтень 2020 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом І ступеня
17. Лабадзе Аделіна, вихованка гуртка «Чарівний пензлик» керівникЄфімова О. С. жовтень 2020 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом І ступеня
17. Ткаченко Вероніка, вихованка гуртка «Палітра» керівникЄфімова О. С. жовтень 2020 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом І ступеня
18. Заплавська Ольгавихованка гуртка «Перлинка» керівник Огороднікова І.А. жовтень 2020 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом ІІ ступеня
19. Пастушенко Злата вихованка гуртка «Перлика» керівник Огороднікова І.А. жовтень 2020 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом ІІ ступеня
20. Бабич Олександра, вихованка гуртка «Умілі ручки» керівник Огороднікова І.А. жовтень 2020 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом ІІ ступеня
21. Зразковий хореографічний колектив «Аура» керівник Мироненко А.М. жовтень 2020 Всеукраїнський відкритий фестиваль закладів позашкільної освіти України «Територія творчості» Диплом ІІ ступеня
22. Зразковий хореографічний колектив «Аура» керівник Мироненко А.М грудень 2020 Обласний конкурс малих форм хореографічного мистецтва «Зимова казка»
23. Ангелова Юліана, Нестеренко Єлизавета вихованці гуртка «Умілі ручки» керівник Огороднікова І.А. грудень 2020 Всеукраїнський конкурс-виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва«Kreative.UA» Диплом І ступеня
24 Кулик Олеся та Іванів Святослав вихованці гуртка «Умілі ручки» керівник Огороднікова І.А. грудень 2020 Всеукраїнський конкурс-виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва«Kreative.UA» Диплом І ступеня
25 Процун Анна вихованка гуртка «Умілі ручки» керівник Огороднікова І.А. грудень 2020 Всеукраїнський конкурс-виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва«Kreative.UA» Диплом ІІІ ступеня
26. Лабадзе Аделіна вихованка гуртка «Чарівний пензлик» керівник Єфімова О. С. грудень 2020 Всеукраїнський конкурс-виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва«Kreative.UA» Диплом І ступеня
27. Волощук Дар’я вихованка гуртка «Чарівний пензлик» керівник Єфімова О. С. грудень 2020 Всеукраїнський конкурс-виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва«Kreative.UA» Диплом І ступеня
28. Гнатенко Арінавихованка гуртка «Чарівний пензлик» керівник Єфімова О. С. грудень 2020 Всеукраїнський конкурс-виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва«Kreative.UA» Диплом І ступеня
29. Дерлі Анастасія та Кулик Аліна вихованки гуртка «Творча майстерня» керівник Воїнська А.Ю. грудень 2020 Всеукраїнський конкурс-виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Kreative.UA» Диплом ІІ ступеня
30. Видра Руслан вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» керівник Олішевський В.В. грудень 2020 Обласний конкурс-виставка учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, присвячений Дню захисника України Диплом І ступеня
31 Кобилянський Павло вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» керівник Олішевський В.В. грудень 2020 Обласний конкурс-виставка учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, присвячений Дню захисника України Диплом ІІ ступеня
32 Смирнов Данііл вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» керівник Олішевський В.В. грудень 2020 Обласний конкурс-виставка учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, присвячений Дню захисника України Диплом ІІ ступеня
33 Вишня Степан вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» керівник Олішевський В.В. грудень 2020 Обласний конкурс-виставка учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, присвячений Дню захисника України Диплом ІІІ ступеня
34 Колективна робота декоративно-прикладні, науково-технічні, образотворчі гуртки керівники: Воїнська А.Ю., Душин В.В., Єфімова О.С., Огороднікова І.А. Січень 2021 Обласний конкурс креативного вуличного мистецтва «Креативна ялинка» Диплом І ступеня
35. Воїнська Поліна, вихованка гуртка «Умілі ручки» керівник Огороднікова І.А. Січень 2021 Обласний фото-марафон «Стильна ялинка» Диплом лауреата
36. Кулик Олеся, вихованка гуртка «Умілі ручки» керівник Огороднікова І.А. Січень 2021 Обласний фото-марафон «Стильна ялинка» Диплом лауреата
37. Нестеренко Єлизавета, вихованка гуртка «Умілі ручки» керівник Огороднікова І.А. Січень 2021 Обласний фото-марафон «Стильна ялинка» Диплом лауреата
38. Демарацька Анна вихованка гуртка «Барви» керівник Єфімова О. С. Лютий 2021 Обласна виставка-конкурс «Космічні фантазії» Диплом І ступеню
39. Лабадзе Аделіна вихованка гуртка «Барви» керівник Єфімова О. С. Лютий 2021 Обласна виставка-конкурс «Космічні фантазії» Диплом ІІІ ступеню
40. Бутенко Марія вихованка гуртка «Барви» керівник Єфімова О. С. Лютий 2021 Обласна виставка-конкурс «Космічні фантазії» Диплом ІІІ ступеню
41. Бражко Артур вихованець гуртка «Різьбленні по деревині» керівникОлішевський В.В. Лютий 2021 Обласна виставка-конкурс «Космічні фантазії» Диплом ІІІ ступеню
42. Халідова Фатіма вихованка гуртка «Подарунок» керівник Воїнська А.Ю. Лютий 2021 Всеукраїнський конкурс-виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Ґудзикове диво» Диплом І ступеню
43. Радько Валерія вихованка гуртка «Перлинка» керівник Огороднікова І.А. Лютий 2021 Всеукраїнський конкурс-виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Ґудзикове диво» Диплом І ступеню
44. Чепелєва Любов вихованка гуртка «Подарунок» керівник Воїнська А.Ю. Січень 2021 Обласний конкурс-виставка різдвяних композицій «Дотик Янгола» Диплом І ступеню
45. Прасол Анастасія керівник Воїнська А.Ю. Січень 2021 Обласний конкурс-виставка різдвяних композицій «Дотик Янгола» Диплом І ступеню
46. Пастушенко Злата керівник Воїнська А.Ю. Січень 2021 Обласний конкурс-виставка різдвяних композицій «Дотик Янгола» Диплом І ступеню
47 Івахненко Ілля керівник Єфімова О. С. Березень 2021 Всеукраїнський конкурс-виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Пригоди веселого кота» Диплом І ступеню
48 Лабадзе Аделіна керівник Єфімова О. С. Березень 2021 Всеукраїнський конкурс-виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Пригоди веселого кота» Диплом І ступеню
49 Прасол Анастасія керівник Воїнська А.Ю. Березень 2021 Всеукраїнський конкурс-виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Пригоди веселого кота» Диплом І ступеню
50 Мальченко Тетяна керівник Воїнська А.Ю. Березень 2021 Всеукраїнський конкурс-виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Пригоди веселого кота» Диплом І ступеню
51 Заплавська Ольга Керівник Огороднікова І.А. Березень 2021 Всеукраїнський конкурс-виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Пригоди веселого кота» Диплом ІІ ступеню
52 Андрієць Анастасія Юріївна вихованка гуртка «Барви» керівник Єфімова О. С. Березень 2021 Обласна виставка «Знай і люби свій край» Диплом І ступеню
53 Прасол Анастасія Олегівна, вихованка гуртка «Чарівний пензлик» керівник Єфімова О. С. Березень 2021 Обласна виставка «Знай і люби свій край» Диплом І ступеня
54 Блажовець Марія, вихованка гуртка «Силует» керіввник Воїнська А.Ю. Березень 2021 Обласна виставка «Знай і люби свій край» Диплом ІІІ ступеня
55 Команда Комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Нечай Іван та Коваленко ростислав керівник Душин В.В. 31 березня 2021 ІІІ (обласний) етап Всеукраїнського відкритого конкурсу з технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку (форма проведення заходу дистанційна) Диплом ІІ ступеня
56 Бражко Артур Андрійович, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» керівник Олішевський В.В. Квітень 2021 рік Обласна виставка учнівської молоді з технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» Диплом І ступеня
57 Вишня Дмитро Володимирович, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» керівник Олішевський В.В. Квітень 2021 рік Обласна виставка учнівської молоді з технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» Диплом І ступеня
58 Янковський Нікіта Сергійович, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» керівник Олішевський В.В. Квітень 2021 рік Обласна виставка учнівської молоді з технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» Диплом ІІ ступеня
59 Вишня Степан Володимирович, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» керівник Олішевський В.В. Квітень 2021 рік Обласна виставка учнівської молоді з технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» Диплом ІІ ступеня
60 Бражко Богдана Андріївна, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» керівник Олішевський В.В. Квітень 2021 рік Обласна виставка учнівської молоді з технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» Диплом ІІ ступеня

СПИСОК ВИХОВАНЦІВ

КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва», призерів обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, виставок, фестивалів за І семестр 2020-2021 н.р.

№ п/п Хто приймав участь Назва гуртка, керівник Дата Назва фестивалю, конкурсу, змагання,виставки тощо Результат
1. Зразковий хореографічний колектив «Аура» керівник Мироненко А.М. червень 2020 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Гранд Прі
2. Зразковий хореографічний колектив «Аура» керівник Мироненко А.М. червень 2020 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Диплом І ступеня
3. Зразковий хореографічний колектив «Аура» керівник Мироненко А.М. червень 2020 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Диплом І ступеня
4. Зразковий хореографічний колектив «Аура» керівник Мироненко А.М. червень 2020 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Диплом І ступеня
5. Зразковий хореографічний колектив «Аура» керівник Мироненко А.М. червень 2020 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Диплом І ступеня
6. Лабадзе Аделіна, художня студія «Етюд» керівник Єфімова О.С. червень 2020 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Диплом І ступеня
7. Нєдєлку Юлія, художня студія «Етюд» керівник Єфімова О.С. червень 2020 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Диплом І ступеня
8. Видра Руслан Антонович, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» керівник Олішевський В.В. жовтень 2020 Обласний конкурс-виставка учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, присвяченого Дню захисника України Диплом І ступеня
9. Смирнов Данііл Геннадійович, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» керівник Олішевський В.В. жовтень 2020 Обласний конкурс-виставка учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, присвяченого Дню захисника України Диплом ІІ ступеня
10. Кобилянський Павло Володимирович, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» керівник Олішевський В.В. жовтень 2020 Обласний конкурс-виставка учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, присвяченого Дню захисника України Диплом ІІ ступеня
11. Вишня Степан Володимирович, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» керівник Олішевський В.В. жовтень 2020 Обласний конкурс-виставка учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, присвяченого Дню захисника України Диплом ІІІ ступеня
12. Блажовець Марія, вихованка гуртка «Творча майстерня» керівник Воїнська А. Ю. жовтень 2020 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом І ступеня
13. ГафуроваАрзу, вихованка гуртка «Подарунок» керівник Воїнська А. Ю. жовтень 2020 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом І ступеня
14. Іванців Олександр, вихованець керівник гуртка «Палітра» керівникЄфімова О. С. жовтень 2020 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом І ступеня
15. Городиська Вікторія, вихованка гуртка «Барви» керівникЄфімова О. С. жовтень 2020 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом І ступеня
16. Позич Максим, вихованець гуртка «Кольрові фантазії» керівникЄфімова О. С. жовтень 2020 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом І ступеня
17. Лабадзе Аделіна, вихованка гуртка «Чарівний пензлик» керівникЄфімова О. С. жовтень 2020 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом І ступеня
17. Ткаченко Вероніка, вихованка гуртка «Палітра» керівникЄфімова О. С. жовтень 2020 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом І ступеня
18. Заплавська Ольгавихованка гуртка «Перлинка» керівник Огороднікова І.А. жовтень 2020 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом ІІ ступеня
19. Пастушенко Злата вихованка гуртка «Перлика» керівник Огороднікова І.А. жовтень 2020 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом ІІ ступеня
20. Бабич Олександра, вихованка гуртка «Умілі ручки» керівник Огороднікова І.А. жовтень 2020 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом ІІ ступеня
21. Зразковий хореографічний колектив «Аура» керівник Мироненко А.М. жовтень 2020 Всеукраїнський відкритий фестиваль закладів позашкільної освіти України «Територія творчості» Диплом ІІ ступеня
22. Зразковий хореографічний колектив «Аура» керівник Мироненко А.М грудень 2020 Обласний конкурс малих форм хореографічного мистецтва «Зимова казка»
23. Ангелова Юліана, Нестеренко Єлизавета вихованці гуртка «Умілі ручки» керівник Огороднікова І.А. грудень 2020 Всеукраїнський конкурс-виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва«Kreative.UA» Диплом І ступеня
24 Кулик Олеся та Іванів Святослав вихованці гуртка «Умілі ручки» керівник Огороднікова І.А. грудень 2020 Всеукраїнський конкурс-виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва«Kreative.UA» Диплом І ступеня
25 Процун Анна вихованка гуртка «Умілі ручки» керівник Огороднікова І.А. грудень 2020 Всеукраїнський конкурс-виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва«Kreative.UA» Диплом ІІІ ступеня
26. Лабадзе Аделіна вихованка гуртка «Чарівний пензлик» керівник Єфімова О. С. грудень 2020 Всеукраїнський конкурс-виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва«Kreative.UA» Диплом І ступеня
27. Волощук Дар’я вихованка гуртка «Чарівний пензлик» керівник Єфімова О. С. грудень 2020 Всеукраїнський конкурс-виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва«Kreative.UA» Диплом І ступеня
28. Гнатенко Арінавихованка гуртка «Чарівний пензлик» керівник Єфімова О. С. грудень 2020 Всеукраїнський конкурс-виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва«Kreative.UA» Диплом І ступеня
29. Дерлі Анастасія та Кулик Аліна вихованки гуртка «Творча майстерня» керівник Воїнська А.Ю. грудень 2020 Всеукраїнський конкурс-виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Kreative.UA» Диплом ІІ ступеня
30. Видра Руслан вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» керівник Олішевський В.В. грудень 2020 Обласний конкурс-виставка учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, присвячений Дню захисника України Диплом І ступеня
31 Кобилянський Павло вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» керівник Олішевський В.В. грудень 2020 Обласний конкурс-виставка учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, присвячений Дню захисника України Диплом ІІ ступеня
32 Смирнов Данііл вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» керівник Олішевський В.В. грудень 2020 Обласний конкурс-виставка учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, присвячений Дню захисника України Диплом ІІ ступеня
33 Вишня Степан вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» керівник Олішевський В.В. грудень 2020 Обласний конкурс-виставка учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, присвячений Дню захисника України Диплом ІІІ ступеня
34 Колективна робота декоративно-прикладні, науково-технічні, образотворчі гуртки керівники: Воїнська А.Ю., Душин В.В., Єфімова О.С., Огороднікова І.А. Січень 2021 Обласний конкурс креативного вуличного мистецтва «Креативна ялинка» Диплом І ступеня
35. Воїнська Поліна, вихованка гуртка «Умілі ручки» керівник Огороднікова І.А. Січень 2021 Обласний фото-марафон «Стильна ялинка» Диплом лауреата
36. Кулик Олеся, вихованка гуртка «Умілі ручки» керівник Огороднікова І.А. Січень 2021 Обласний фото-марафон «Стильна ялинка» Диплом лауреата
37. Нестеренко Єлизавета, вихованка гуртка «Умілі ручки» керівник Огороднікова І.А. Січень 2021 Обласний фото-марафон «Стильна ялинка» Диплом лауреата
38. Демарацька Анна вихованка гуртка «Барви» керівник Єфімова О. С. Лютий 2021 Обласна виставка-конкурс «Космічні фантазії» Диплом І ступеню
39. Лабадзе Аделіна вихованка гуртка «Барви» керівник Єфімова О. С. Лютий 2021 Обласна виставка-конкурс «Космічні фантазії» Диплом ІІІ ступеню
40. Бутенко Марія вихованка гуртка «Барви» керівник Єфімова О. С. Лютий 2021 Обласна виставка-конкурс «Космічні фантазії» Диплом ІІІ ступеню
41. Бражко Артур вихованець гуртка «Різьбленні по деревині» керівникОлішевський В.В. Лютий 2021 Обласна виставка-конкурс «Космічні фантазії» Диплом ІІІ ступеню
42. Халідова Фатіма вихованка гуртка «Подарунок» керівник Воїнська А.Ю. Лютий 2021 Всеукраїнський конкурс-виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Ґудзикове диво» Диплом І ступеню
43. Радько Валерія вихованка гуртка «Перлинка» керівник Огороднікова І.А. Лютий 2021 Всеукраїнський конкурс-виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Ґудзикове диво» Диплом І ступеню
44. Чепелєва Любов вихованка гуртка «Подарунок» керівник Воїнська А.Ю. Січень 2021 Обласний конкурс-виставка різдвяних композицій «Дотик Янгола» Диплом І ступеню
45. Прасол Анастасія керівник Воїнська А.Ю. Січень 2021 Обласний конкурс-виставка різдвяних композицій «Дотик Янгола» Диплом І ступеню
46. Пастушенко Злата керівник Воїнська А.Ю. Січень 2021 Обласний конкурс-виставка різдвяних композицій «Дотик Янгола» Диплом І ступеню
47 Івахненко Ілля керівник Єфімова О. С. Березень 2021 Всеукраїнський конкурс-виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Пригоди веселого кота» Диплом І ступеню
48 Лабадзе Аделіна керівник Єфімова О. С. Березень 2021 Всеукраїнський конкурс-виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Пригоди веселого кота» Диплом І ступеню
49 Прасол Анастасія керівник Воїнська А.Ю. Березень 2021 Всеукраїнський конкурс-виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Пригоди веселого кота» Диплом І ступеню
50 Мальченко Тетяна керівник Воїнська А.Ю. Березень 2021 Всеукраїнський конкурс-виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Пригоди веселого кота» Диплом І ступеню
51 Заплавська Ольга Керівник Огороднікова І.А. Березень 2021 Всеукраїнський конкурс-виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Пригоди веселого кота» Диплом ІІ ступеню
52 Андрієць Анастасія Юріївна вихованка гуртка «Барви» керівник Єфімова О. С. Березень 2021 Обласна виставка «Знай і люби свій край» Диплом І ступеню
53 Прасол Анастасія Олегівна, вихованка гуртка «Чарівний пензлик» керівник Єфімова О. С. Березень 2021 Обласна виставка «Знай і люби свій край» Диплом І ступеня
54 Блажовець Марія, вихованка гуртка «Силует» керіввник Воїнська А.Ю. Березень 2021 Обласна виставка «Знай і люби свій край» Диплом ІІІ ступеня
55 Команда Комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Нечай Іван та Коваленко ростислав керівник Душин В.В. 31 березня 2021 ІІІ (обласний) етап Всеукраїнського відкритого конкурсу з технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку (форма проведення заходу дистанційна) Диплом ІІ ступеня
56 Бражко Артур Андрійович, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» керівник Олішевський В.В. Квітень 2021 рік Обласна виставка учнівської молоді з технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» Диплом І ступеня
57 Вишня Дмитро Володимирович, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» керівник Олішевський В.В. Квітень 2021 рік Обласна виставка учнівської молоді з технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» Диплом І ступеня
58 Янковський Нікіта Сергійович, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» керівник Олішевський В.В. Квітень 2021 рік Обласна виставка учнівської молоді з технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» Диплом ІІ ступеня
59 Вишня Степан Володимирович, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» керівник Олішевський В.В. Квітень 2021 рік Обласна виставка учнівської молоді з технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» Диплом ІІ ступеня
60 Бражко Богдана Андріївна, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» керівник Олішевський В.В. Квітень 2021 рік Обласна виставка учнівської молоді з технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» Диплом ІІ ступеня

Список дітей

КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва», призерів обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, виставок, фестивалів у 2019-2020 н.р. році.

Хто приймав участь Назва гуртка, керівник або навчальний заклад Дата Назва фестивалю, конкурсу, змагання,виставки тощо Результат
Хореографічний колектив «Аура» КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» керівник Бахмаєр А.М. 05 червня 2019 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Диплом І ступеня
Хореографічний колектив «Аура» КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» керівник Бахмаєр А.М. 05 червня 2019 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Диплом І ступеня
Хореографічний колектив «Аура» КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» керівник Бахмаєр А.М. 05 червня 2019 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Диплом ІІ ступеня
Процун Анна Миколаївна КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Керівник Процун І.В. 05 червня 2019 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Диплом І ступеня
Процун Анна Миколаївна КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Керівник Процун І.В. 05 червня 2019 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Диплом І ступеня
Процун Анна Миколаївна КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Керівник Процун І.В. 05 червня 2019 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Диплом І ступеня
Колективна робота гуртка «Гармонія» КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Керівник Маркіна Н.Г. 05 червня 2019 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Диплом І ступеня
Залуцька Ольга Іванівна КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Керівник Маркіна Н.Г. 05 червня 2019 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Диплом ІІ ступеня
Маркін Владислав В’ячеславович КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Керівник Маркіна Н.Г. 05 червня 2019 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Диплом І ступеня
Колективна робота гуртка «Етюд» КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Керівник Єфімова О.С. 05 червня 2019 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Диплом І ступеня
Боброва Єлизавета Павлівна КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Керівник Єфімова О.С. 05 червня 2019 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Диплом І ступеня
Нєдєлку Юлія КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Керівник Єфімова О.С. 05 червня 2019 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Диплом І ступеня
Колективна робота гуртка «Етюд» КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Керівник Єфімова О.С. 05 червня 2019 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Диплом І ступеня
Колективна робота гуртка «Юні майстри» КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Керівник Дрьомова І.А. 05 червня 2019 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Диплом І ступеня
Бабич Аміна Віталіївна КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Керівник Дрьомова І.А. 05 червня 2019 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Диплом ІІ ступеня
Дрьомов Єгор Артурович КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Керівник Дрьомова І.А. 05 червня 2019 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Диплом ІІ ступеня
Кравець Кіра Дмитрівна КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Керівник Клімова Т.В. 05 червня 2019 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Диплом ІІ ступеня
Колективна робота гуртка «Чарівники» КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Керівник Клімова Т.В. 05 червня 2019 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Диплом І ступеня
Колективна робота гуртка «Чарівна ниточка» КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Керівник Білецька Г.М. 05 червня 2019 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Диплом І ступеня
Сафронова Каріна КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Керівник Білецька Г.М. 05 червня 2019 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Диплом І ступеня
Голуб Олександра КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Керівник Білецька Г.М. 05 червня 2019 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» Диплом ІІ ступеня
Расулова Лейла художня студія «Етюд» КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» керівник Бадяк Н.В. вересень-жовтень 2019 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом ІІ ступеня
Пальоний Костянтин художня студія «Етюд» КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» керівник Бадяк Н.В. вересень-жовтень 2019 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом І ступеня
Харченко Іван художня студія «Етюд» КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» керівник Бадяк Н.В. вересень-жовтень 2019 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом ІІ ступеня
Лабадзе Аделіна, художня студія «Етюд» КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» керівник Бадяк Н.В. вересень-жовтень 2019 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом ІІ ступеня
Лабадзе Аделіна, художня студія «Етюд» КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» керівник Бадяк Н.В. вересень-жовтень 2019 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом ІІ ступеня
Римар Анна художня студія «Етюд» КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» керівник Бадяк Н.В. вересень-жовтень 2019 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом І ступеня
Савіцька Катерина художня студія «Етюд» КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» керівник Бадяк Н.В. вересень-жовтень 2019 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом І ступеня
Петриченко Софія художня студія «Етюд» КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» керівник Бадяк Н.В. вересень-жовтень 2019 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом ІІІ ступеня
Фещук Богдан художня студія «Етюд» КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» керівник Бадяк Н.В. вересень-жовтень 2019 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом І ступеня
Луценко Тетяна художня студія «Етюд» КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» керівник Бадяк Н.В. вересень-жовтень 2019 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом ІІ ступеня
Процун Анна художня студія «Етюд» КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» керівник Бадяк Н.В. вересень-жовтень 2019 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом ІІ ступеня
Гайвась Катерина гурток «Веселка» КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» керівник Вінцевич А.В. вересень-жовтень 2019 Обласний конкурс-виставка «Мій вірний чотирилапий друг» Диплом І ступеня
Хореографічний колектив «Аура» КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» керівник Бахмаєр А.М Грудень 2019 Обласний конкурс «Зимова казка» Гран Прі
Хореографічний колектив «Аура» КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» керівник Бахмаєр А.М Грудень 2019 Обласний конкурс «Зимова казка» Диплом І ступеня
Голуб Максим КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Білецька Г.М. Грудень 2019 Щорічний обласний конкурс новорічних композицій «Альтернативна ялинка» Диплом ІІІ ступеня
Коротких Дмитро КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Білецька Г.М. Грудень 2019 Щорічний обласний конкурс новорічних композицій «Альтернативна ялинка» Диплом ІІІ ступеня
Колективна робота гуртка «Перлинка» КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Огороднікова І.А. Грудень 2019 Щорічний обласний конкурс новорічних композицій «Альтернативна ялинка» Диплом І ступеня
Кулик Олеся, Нестеренко Єлизавета КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Огороднікова І.А. Грудень 2019 Щорічний обласний конкурс новорічних композицій «Альтернативна ялинка» Диплом І ступеня
Залуцька Ольга КЗ «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Огороднікова І.А. Грудень 2019 Щорічний обласний конкурс новорічних композицій «Альтернативна ялинка» Диплом І ступеня
Колективна робота, вихованців гуртка "Подарунок" Комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва», керівник Воїнська А.Ю.; Грудень 2019 Щорічний обласний конкурс новорічних композицій «Альтернативна ялинка» Диплом І ступеня
Колективна робота, вихованців гуртка "Творча майстерня" Комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва», керівник Воїнська А.Ю.; Грудень 2019 Щорічний обласний конкурс новорічних композицій «Альтернативна ялинка» Диплом ІІІ ступеня
Ковтонюк Алевтина Комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва», керівник Бадяк Н.В.; Грудень 2019 Щорічний обласний конкурс новорічних композицій «Альтернативна ялинка» Диплом ІІІ ступеня
Пальоний Костянтин Комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва», керівник Бадяк Н.В.; Грудень 2019 Щорічний обласний конкурс новорічних композицій «Альтернативна ялинка» Диплом ІІ ступеня
Денисенко Марина Комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва», керівник Бадяк Н.В.; Грудень 2019 Щорічний обласний конкурс новорічних композицій «Альтернативна ялинка» Диплом ІІ ступеня
Костенко Варвара Комунальний заклад «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради Херсонської області, керівник Огороднікова І.А.; Січень 2020 Щорічний обласний конкурс-виставка різдвяних композицій «Дотик янгола» Диплом ІІ ступеня
Воїнска Поліна, Богачевська Дар’я Комунальний заклад «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради Херсонської області, керівник Воїнська А.Ю.; Січень 2020 Щорічний обласний конкурс-виставка різдвяних композицій «Дотик янгола» Диплом ІІ ступеня
Кулик Олеся, Нестеренко Єлизавета, Іванів Святослав, Комунальний заклад «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради Херсонської області, керівник Огороднікова І. А.; Січень 2020 Щорічний обласний конкурс-виставка різдвяних композицій «Дотик янгола» Диплом І ступеня
Боброва Єлизавета, Нєдєльку Юлія Комунальний заклад «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради Херсонської області, керівник Воїнська А.Ю.; Січень 2020 Щорічний обласний конкурс-виставка різдвяних композицій «Дотик янгола» Диплом ІІІ ступеня
Тимощук Єгор, Комунальний заклад «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради Херсонської області, керівник Душин В.В.; Січень 2020 Щорічний обласний конкурс-виставка різдвяних композицій «Дотик янгола» Диплом ІІІ ступеня
Морозов Олег, Комунальний заклад «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради Херсонської області, керівник Душин В.В.; Січень 2020 Щорічний обласний конкурс-виставка різдвяних композицій «Дотик янгола» Диплом ІІІ ступеня
Концеварова Владислава Комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» на базі Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області, керівник Білецька Г.М.; Січень 2020 Щорічний обласний конкурс-виставка різдвяних композицій «Дотик янгола» Диплом ІІІ ступеня
Татко Наталія, Комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» на базі Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області, керівник Білецька Г.М.; Січень 2020 Щорічний обласний конкурс-виставка різдвяних композицій «Дотик янгола» Диплом ІІІ ступеня
Колектив вихованців гуртка «Силует» комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради Херсонської області,керівник Воїнська А. Ю.; Січень 2020 Щорічний обласний конкурс-виставка різдвяних композицій «Дотик янгола» Диплом І ступеня
Кулик Олеся, комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради Херсонської області, керівник Бадяк Н.В.; Січень 2020 Щорічний обласний конкурс-виставка різдвяних композицій «Дотик янгола» Диплом ІІ ступеня
Колективна робота, вихованців гуртка "Подарунок" Комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва», керівник Воїнська А.Ю.; Січень 2020 Щорічний обласний конкурс-виставка різдвяних композицій «Дотик янгола» Диплом І ступеня
Пальоний Костянтин Комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва», керівник Бадяк Н.В. Лютий 2020 обласного конкурсу-виставки «Пригоди веселого кота» Диплом І ступеня
Наумова Ангеліна Комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва», керівник Бадяк Н.В Лютий 2020 обласного конкурсу-виставки «Пригоди веселого кота» Диплом І ступеня
Сікоза Єва Комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва», керівник Бадяк Н.В.; Лютий 2020 обласного конкурсу-виставки «Пригоди веселого кота» Диплом ІІ ступеня
Спірідонова Олександра, Комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва», керівник Бадяк Н.В.; Лютий 2020 обласного конкурсу-виставки «Пригоди веселого кота» Диплом ІІІ ступеня
Ткаченко Вероніка Комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва», керівник Бадяк Н.В. Лютий 2020 обласного конкурсу-виставки «Пригоди веселого кота» Диплом І ступеня
Дербаші Ісмаіл Комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва», керівник Вінцевич А.В. Лютий 2020 обласного конкурсу-виставки «Пригоди веселого кота» Диплом ІІ ступеня
Луківський Станіслав Комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва», керівник Вінцевич А.В. Лютий 2020 обласного конкурсу-виставки «Пригоди веселого кота» Диплом ІІ ступеня
Колективна робота «Творча майстерня» вихованців Комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва», керівник Воїнська А.Ю. Лютий 2020 обласного конкурсу-виставки «Пригоди веселого кота» Диплом І ступеня
Заплавська Ольга, вихованка гуртка «Перлинка» Комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва», керівник Огороднікова І.А.; Лютий 2020 обласного конкурсу-виставки «Пригоди веселого кота» Диплом ІІ ступеня
Залуцька Ольга вихованка гуртка «Умілі ручки» Комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва», керівник Огороднікова І.А.; Лютий 2020 обласного конкурсу-виставки «Пригоди веселого кота» Диплом І ступеня
Вишня Володимир гурток «початкове моделювання» Комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва», Керівник Олішевський В.В. Березень 2020 Обласна он-лайн виставка учнівської молоді з технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» у 2020 році Диплом І ступеня
Вишня Володимир гурток «початкове моделювання» Комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва», Керівник Олішевський В.В. Березень 2020 Обласна он-лайн виставка учнівської молоді з технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» у 2020 році Диплом ІІ ступеня
Пошукова група гуртка «Час згадувати минуле» у складі учнів: Глюздіна Михайла, Денисенко Анастасії, Горбильова Олександра, Жолудківського Андрія, Коваль Ангеліни, Малиги Олександри, Циганової Валерії, Костенко Костянтина, Маскаль Катерини, Рубель Олександри, Яковлєва Дениса, Забітовського Богдана, Маланчиної Кіри Комунальний заклад «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва», Керівник Костюкова Анна Миколаївна Грудень 2019 Обласного етап Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна» Диплом ІІІ ступеня
Концеварова Владислава, вихованка туристсько-краєзнавчого гуртка «Джерело» Комунальний заклад «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва», керівник Добровольська Надія Євгеніївна Листопад - грудень 2019 Конкурс краєзнавчо-дослідницьких робіт в рамках Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби» Диплом ІІІ ступеня
Пошукова група гуртка «Час згадувати минуле» у складі учнів: Глюздіна Михайла, Денисенко Анастасії, Горбильова Олександра, Жолудківського Андрія, Коваль Ангеліни, Малиги Олександри, Циганової Валерії, Костенко Костянтина, Маскаль Катерини, Рубель Олександри, Яковлєва Дениса, Забітовського Богдана, Маланчиної Кіри Комунальний заклад «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва», Керівник Костюкова Анна Миколаївна Лютий-березень 2020 обласного заочного творчого конкурсу відеороликів «Подорожуємо, пізнаємо, відкриваємо» Диплом І ступеня
Вокальний гурток «Море мрій» керівник Катерина Барановська; Квітень 2020 Обласний огляд-конкурс художньої творчості «Таврійський барвограй» Диплом ІІ ступеню
зразковий хореографічний колектив «Аура» керівник Мироненко А.М. Квітень 2020 Обласний огляд-конкурс художньої творчості «Таврійський барвограй» Диплом ІІ ступеню
Іванів Святослава, вихованець гуртка «Умілі ручки» керівник Огороднікова І.А. Квітень 2020 Обласний огляд-конкурс художньої творчості «Таврійський барвограй» Диплом І ступеню
Радько Валерія, вихованка гуртка «Перлинка» керівник Огороднікова І.А Квітень 2020 Обласний огляд-конкурс художньої творчості «Таврійський барвограй» Диплом І ступеню
Герасимчук Данило, вихованець гуртка «Весела майстерня» керівник Білецька Г.М. Квітень 2020 Обласний огляд-конкурс художньої творчості «Таврійський барвограй» Диплом І ступеню
Коротких Вікторія, вихованка гуртка «Чарівна ниточка» керівник Білецька Г.М. Квітень 2020 Обласний огляд-конкурс художньої творчості «Таврійський барвограй» Диплом І ступеню
Голуб Олександра, вихованка гуртка «Чарівна ниточка» керівник Білецька Г.М. Квітень 2020 Обласний огляд-конкурс художньої творчості «Таврійський барвограй» Диплом І ступеню
Голуб Максим, вихованець гуртка «Чарівна ниточка» керівник Білецька Г.М. Квітень 2020 Обласний огляд-конкурс художньої творчості «Таврійський барвограй» Диплом І ступеню
Пономаренко Тетяна, вихованка гуртка «Чарівна ниточка» керівник Білецька Г.М. Квітень 2020 Обласний огляд-конкурс художньої творчості «Таврійський барвограй» Диплом І ступеню
Ткаченко Вероніка, вихованка гуртка «Палітра» керівник Єфімова О.С. Квітень 2020 Обласний огляд-конкурс художньої творчості «Таврійський барвограй» Диплом І ступеню
Залуцька Ольга, вихованка гуртка «Подарунок» керівник Воїнська А.Ю. Квітень 2020 Обласний огляд-конкурс художньої творчості «Таврійський барвограй» Диплом І ступеню
Денисенко Юліана вихованка гуртка «Подарунок» керівник Воїнська А.Ю. Квітень 2020 Обласний огляд-конкурс художньої творчості «Таврійський барвограй» Диплом І ступеню
Чернишева Кіра, вихованка гуртка «Перлинка» керівник Огороднікова І.А Квітень 2020 Обласний огляд-конкурс художньої творчості «Таврійський барвограй» Диплом ІІ ступеню
Трусова Ксенія, вихованка гуртка «Перлинка» керівник Огороднікова І.А Квітень 2020 Обласний огляд-конкурс художньої творчості «Таврійський барвограй» Диплом ІІ ступеню
Філоненко Анастасія, вихованка гуртка «Перлинка» керівник Огороднікова І.А Квітень 2020 Обласний огляд-конкурс художньої творчості «Таврійський барвограй» Диплом ІІ ступеню
Савицька Катерина, вихованка гуртка «Перлинка» керівник Огороднікова І.А Квітень 2020 Обласний огляд-конкурс художньої творчості «Таврійський барвограй» Диплом ІІ ступеню
Заплавська Ольга, вихованка гуртка «Перлинка» керівник Огороднікова І.А Квітень 2020 Обласний огляд-конкурс художньої творчості «Таврійський барвограй» Диплом ІІ ступеню
Колективна робота гурток «Фантазія» керівник Душин В.В.; Квітень 2020 Обласний огляд-конкурс художньої творчості «Таврійський барвограй» Диплом ІІ ступеню
Луківський Станіслав, вихованець гуртка «Веселка» керівник Вінцевич А.В. Квітень 2020 Обласний огляд-конкурс художньої творчості «Таврійський барвограй» Диплом ІІ ступеню
Боброва Єлизавета,вихованка гуртка «Барви» керівник Єфімова О.С. Квітень 2020 Обласний огляд-конкурс художньої творчості «Таврійський барвограй» Диплом ІІІ ступеню
Кiлькiсть переглядiв: 690

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.